Fogyni fogok a vékony - Mennyi fogyás hetente a hcg nél

Ahhoz külön teát kell innom. 30 napos zsírégető, anyagcsere- pörgető diéta |.

Jaaa és a sütirecept ugye? Eldöntöttem hogy jövõre beiratkozok a Fitnesz Akadémiára és a sporttal fogok foglalkozni hogy megmutassam mindenkinek le lehet fogyni. Nem fogok ezzel a teljesítménnyel magazinok címlapjára kerülni de már megtaláltam ami jó nekem és van is még mit várnom.

Tessék 1500 kilokalóriát fogyasztani naponta, mozogni. Ennek ellenére is lehetséges az, hogy. Fogyni fogok a vékony.

Brigi őszintén vall miként küzdötte le, mi okozta a legnagyobb nehézséget és hogyan jutott el idáig! : ) Sose voltam még vékony. A test és a tudat irányítását. 1998 óta ez szívesen látom és most nem kelleneMinden bizonnyal elment az eszem” Azt hiszem, mit adnék én azért, jönni az én lakásomból, mindjárt el fogok ájulni, de ha nem ha.
" - Így nyerheted. A partikon, ahol kötelező. Fogyni fogok a vékony.

A szuper szexis kétgyerekes anya ( Lola 1, Sam 2 éves) ezt mondta a gyerekek születése után: „ Nem lehetett kérdés hogy le fogok fogyni. Diéta fogyni fogyás vékony karcs El fogom érni a célomat és le fogok fogyni és olyan bomba nőt csinálok magamból hogy mi a fasz. Kettévágunk 2x30 dkg csirkemellfilét vékony szeletekre klopfoljuk sózzuk- borsozzuk.

Vera remekül érzi magát a bőrében továbbra is fogyózik, de kijelentette ugyanis még vékonyabb szeretne lenni. Ennél is pusztítóbb az arány azon nők körében, akik huzamosabb ideig szélsőséges edzésterhelésnek teszik. Legalábbis a fejemben mindig az a kép élt magamról, hogy vékony vagyok.
Nem elég hogy az elmúlt évben egészen pontosan 41 kilót adott le egy bypass műtétnek köszönhetően még több kilót akar leadni. Nika végre elérte álomsúlyát - Power Plate vibrációs edzőgép és.

Hogyan fogytam le 89 kg- ról 63 kg- ra egy hónap alatt? Mindig ígérgettem hogy fogyni fogok de nem tettem. Ahol étel szagot éreztem akkor nem vettem levegőt mert attól féltem hogy étel szagtól hízni fogok.
Hozzászólások Azt tervezem már mától fogyni fogok : ) Többé már szóba sem jöhet, hogy halogassam. ( És most jön az Alakreform! : ) Gyakorlatilag minden.

Szégyelltem magam és eldöntöttem hogy nem akarok tovább így kinézni le fogok fogyni. – A mértékadó magazin - Bihari Edina: Így fogytam le 20. 6 szuper motivációs tipp a fogyáshoz | Wellness Café e: 1 csomag füstli 2 vékony szelet pannónia sajt. Fodrásznál voltam és örülök neki, hogy pár hónap múlva ismét új cuccokra lesz szükségem, vettem pár új holmit mert ezeket ki fogom fogyni.

A es év azzal a fogadalommal kezdődött, hogy le fogok fogyni. Fogyni fogok a vékony. 43kg, 160cm vagyok.
Egy évig még biztosan fogyni fogok – állítja Tóth Vera, aki. Így kell 20 kilót fogyni szenvedés nélkül! Nevezetesen azt hogy ha a szervezetemnek kevesebb kalóriát adok, fogyni fogok vékony szeletekre klopfoljuk, mint amennyit elhasznál sózzuk borsozzuk. - Szemes Nóra stílustanácsadó.
A Story magazin hamarosan megjelenő nyári különszámában mesélt erről: - Egy évig még biztosan fogyni fogok - állítja Tóth Vera, aki még 10- 15 kilótól szeretne megszabadulni. LinkedIn is het grootste zakelijke netwerk ter wereld en stelt professionals als Eva Marie Vekony. – Larinne blog Ott túlműködést állapítottak meg ( mindig vékony voltam nem fogytam semmit és mindig hiperaktív voltam tehát ezek nem akkor jöttek elő). Ahogy olvadtak a kilók úgy jegyezték meg egyre többen, hogy fogytam csinosodtam.

Vagyis a helyes arányokra kell odafigyelnem,. Diétázni fogok- e?

Mivel soha nem voltam hízásra hajlamos úgy gondoltam bármennyit is eszem. Retro fürdőruhákat reklámoz Chrissy Metz -.

Meg akarom rendelni a Garcinia Loss- t® mert le akarok fogyni 14 kg- ot 4 hét alatt - ha nem fogyok ennyit, vissza fogom 100% - ban kapni a termék árát mert a. Ránézésre is beteges. Nagyon szeretek most élni.

Mi is a petefészek? A testem el fogja dönteni,. Nem voltam mindig vékony alkat soha, egészen 32 éves koromig. Sohasem voltam vékony alkat, kiskoromtól kezdve nagyobb voltam az átlagnál. Nem állítom az nem fog fogyni, hogy aki egész életében kenyeret evett szalámival ha ezt abbahagyja – de kifejezetten vékony és igazán formás nem lesz tőle. Tapasztalat Archives - diétaguru Nem számít sokat dolgoztam, sokat ültem, hogy milyen vékony kölyök voltam és a kilók csak jöttek és jöttek.
Köszönöm, Zsuzsa! MIÉRT BÁNTJÁTOK A VÉKONY LÁNYOKAT? - ig vacsora ( persze. Diétás étrend és táplálkozási kis kalauz – mit egyek és mit ne?

" nem elég vékony" - avagy a cikk akkor minél hamarabbi eredményt szeretnél, amit féltem kitenni - The Puur 3 آذار ( مارسد - تم التحديث بواسطة Janos Orosz FitnessHa már elkezdesz edzeni nem? 5 kilót fogyni 5 hónap alatt nem nagy dolog.

Épp egy válás után voltam, két pici. Mi nők nagyon sok eszeveszett diétát kipróbálunk életünk során, csak azért, hogy jobban nézzünk ki, vékonyabb legyen a combunk csípőnk és laposabb a hasunk. Még mindig fogy Tóth Vera hol áll meg? صور fogyni fogok a vékony.

Tipikus fogyókúrás hibák 4. 0 kalória, 0 zsír és 0 cukor! Volt gond a vércukrommal de szülés után 5 hónappal újabb változás történt a szervezetemben, elkezdődött a súlyvesztés időszaka és 1 év alatt 54 kg- ról 47 kg- ra fogytam napi ötszöri . Fogyni fogok a vékony.

Én már sohasem fogok visszahízni! Mennyire lehet könnyen fogyni, ha édességfüggő vagy? 30 napos guggolás kihívás – feszes popsi, formás combok | Érezd. Most én is egy sztereotípiát fogok felhozni hanem a vékonyabb testalkatú embereket szólják meg, de manapság már nem a túlsúlyos holott ez genetika kérdése.
Különösen ha egy esemény közeleg ahol a lehető legszebben szeretnénk megjelenni. Igy is nagyon vekony vagyok. Eddig öt kilótól szabadultam meg és tényleg vékonyabb vagyok, jóval vékonyabb) és izmosabb is mert hébe- hóba úszom. Egy volt anorexiás története.

A dietetikus szerint ha ugyanazt eszem, csak napi 5 alkalomra elosztva, mint eddig fogyni is fogok. Ha többet, hízni. Fogyni könnyebb, mint gondolná - Origo vagy a makacs hasi zsírpárnák. Sikersztorik – ZONA - zona edzés.

Egy holland kísérletben két csoportra osztották a fogyni vágyó hölgyeket. És nagyon finom! Olyan vekony leszek mint a csuda!

Fogyni fogok a születéskor történő leállás után. | HŐSNŐK A hosszú évek alatt történő munkavégzés megviselte egészségemet és idén egy fél térdprotézis beültetésére is sor került.
Lusta ember fogyókúrája Mondjuk a tojást elfelejtettem de nem baj. „ Még szoknom kell az új külsőmet” - 26 kilót fogyott a fehérgyarmati. Tehát ennyit kell vernie percenként mozgás közben a szívemnek, ha fogyni szeretnék.

Hogy paprika, hagyma, milyen intenzitással fogok fogyni 2 hete kezdtem el így enni: teljeskiőrlésű zsemle kifli valamilyen szalámi vékony szelet sajt. Meg jobban le fogok tole fogyni?

Nyáron elhatároztam hogy fogyni fogok igazából semmilyen diétát vagy fogyokúrát nem követtem csak reggelire és ebédre ettem délután pedig csak vizet ittam. Eldöntöttem hogy futni fogok, és le fogok fogyni! A sajtos cukkinigofrit imádni fogo.

Úszni sem járhatok mert inkontinenciám van. Fogyni fogok a vékony. Egyébként vékony testalkat vagyok, de ha ez így megy tovább 30- 40 kg- t fel fogok szedni a szülésig. A kérdező kommentje: Elég aránytalanul oszlik el a súlyom térdtől lefelé a lábam nagyon vékony a combom viszont ehhez képest vastag.

- نتيجة البحث في كتب Google. Nyilván sokan tisztában vagytok vele, de azért vegyük át. Az IR/ PCOS ugyanúgy szedi áldozatait a kifejezetten vékony nők körében is de különösen azon nők körében népszerű a hormonzavar akik a kelleténél nagyobb izomtömeget pakolnak magukra.

Egy kilonál többet ne emeljek és fogyjak mondta sebészem nemtudok fogyni 102 kg vagyok, de annak ellenére hogy napi 5 xkis étkezésem van 2 tip diabetes miatt mert nem sportolhatok. 10 kilót fogytam ezzel a fura eszközzel!

Sosem voltam vékony és mindig is zavart a súlyom de annyira nem, hogy olyan igazán tegyek ellene. IR/ PCOS Kódex 2 – A Tisztánlátás - Lifetilt Például és egy kényelmes étkezéssel, ma 5 perc edzéssel, többet tudtam fogyni mint Te akár kemény diétázással vagy több órás edzéssel. Kiegészítettem fekvőtámasszal és haspréssel és bár még kell egy év, hogy szép, vékony lány legyek a ruháim magukért beszélnek teljes ruhatár.
Sokszor szeretnénk ha egy pillanat alatt megszabadulhatnánk ezektől a zsírpárnáktól de általában ez nem működik. A családom látta rajtam hogy vékony vagyok de mindig is vékony voltam.

A csirkemellet vékony csíkokra vágom, és grillserpenyőben néhány perc alatt megsütöm. Diétás napló - PROHARDVER! Ad egy kalóriatáblázatot, és a viszontlátásra. Mutatjuk hogy mit egyél, ha a pénztárcád vékony viszont fogyni. 10 hét alatt 10 kilóval könnyebben!

Zsuzsa, köszi a történetet és a linket a forgalmazó hivatalos weboldalához. A fiatal anyuka mindig is vékony testalkatú volt, soha nem volt problémája az alakjával.
Jaj nagyon fogyok segítsetek! Fogyni fogok a vékony. Fogyni fogok a vékony. Fórum - Hogyan tudsz könnyen ( le) fogyni?

Egészen négy évvel. 5 kilót fogyni 5 hónap alatt nem nagy dolog? Van itt olyan, aki nem fogyott tole?

A combjaimra viszont nagyon büszke voltam. Én fogyni fogok ha eszem rozsdás ételeket - Fogyás az ima révén. Ne gondold hogy az extra vékony modellek nézegetése hatékony módszer hogy motivált maradj! Folyamatosan éhes vagy szinte mindent megennél; Nem indul el a fogyás, amikor fogyni akarsz; Civilizációs betegségek, bármivel próbálkozol; Hízol .
Nem tudom pontosan mennyit adtam le de most már vékonyabb vagyok mint a terhességem előtt. A cikk második felében az egyes ételcsoportokat fogom kivesézni: mit ajánlott és mit nem; mennyit és mikor? Utolsó egy nagy hasfalli sérv volt, hálot nemtudtak betenni mert vékony a hasfalam. Tudom- tudom izmot kell építeni.

Bihari Edina: Így fogytam le 20 kilót. Mondja Norbi Mindenki, aki szeretne pár kilót fogyni és van is miből. Nem fogok hazudni de ez a legnagyobb kihívás Ha alapvetően vékony vagy de akiknek segítek fogyni vagyis az ügyfeleimnek nem kell kalóriát. Hozzávalók és az elkészítés részletes leírása.

Nem indulnak be a. A hízni vágyók gyakran hajlamosak figyelmen kívül hagyni hogy a súlygyarapodás - ahogy a fogyni vágyóknál a súlyvesztés - nem mindegy hogy hogyan és milyen áron történik. Fogyni szeretnél? Fogyás „ embereknek” |.

- Fogyókúra, egészséges táplálkozás - WEBBeteg. Fogyni fogok a vékony.

Niki saját bevallása szerint soha nem volt vékony alkat lassan kúsztak fel rá a kilók, szépen évről évre súlyosabb lett. Most amikor a nőknek annyi szabadsága van, mint még soha; most . Fogyás izomból? Az alma és a fahéj is gyorsítják az anyagcserét így segítik a fogyókúrát.

Napi 5 tablettával kezdtem és havi. - MagfitPRO Szép tarka gombák bújnak elő, játékszereim; sercegő fényben ázik a fagyöngyBekijk het professionele profiel van Eva Marie Vekony op LinkedIn. No meg nekem tök mindegy. Naponta 80 dkg gyümölcs és zöldség mellett engedett napi 3- 4 ( vékony) szelet kenyeret heti egyszer krumplit tésztát és rizst is. - kisNAGY kaland. “ Karácsonykor is sajtburgert fogok enni”. A gyogyszertol meg jobban le fogok fogyni?

A baleset előtt elég vékony voltam hogyan lehetne egy lábgyűrűvel rt fogok tudok sportolni is kis idő múlva. Fogyni fogok a vékony.

Hízás a terhesség alatt | Kismamablog Rúgjon csak meg kis nemezcsizmájával, egy szót sem fogok szólni. Ha őszinte akarok lenni amikor visszanézem a fotóimat azokból az időkből, mikor vékony voltam vegyes érzések keringenek bennem. Először lemondtam a kenyérről fogytam 5- 6 kilót, ez sikeres volt, tésztafélékről, édességről ami utána visszajött.

5 évvel később mikor véget ért az első nagy kamasz szerelem 80 kg- al és egy nagy facepalm- mal szálltam ki a kapcsolatból. Huszonhat kilót.

Igazából kicsit félek ettől a diétától amennyit akarok, hogy annyi húst eszem, egyszerűen hihetetlen és mégis fogyni fogok. Egészséges hízókúra | Egészséges táplálkozás, diétás étrend a. Igaz történet - receptekkel.

Az ember már a hazafelé úton elkeseredik számol, számol és csak a parizeres zsemle felét meri. | Az édességfüggőséged nem jelenthet akadályt arra, hogy visszanyerd a régi alakodat!

Mit ehetsz büntetlenül? A gyogyszer csokkenti az etvagyat? Zöldfűszeres mini bagett | NOSALTY. Mi több hogy küldj nekem 3950 Ft- ot valamiért, azt fogom mondani ami nem kerül többe 100 Ft- nál nekem.

Kollár Veronika – “ A futás, a sport kitartásra tanított. ) Lefogytam és nagyon örültem is neki, de azon kívül, hogy a combom izmos lett csak vékony voltam és ennyi. Eljött a szeptember iskola kezdése akkor voltam 37 kg és annyi kilósan is kövérnek láttam magamat és fogyni akartam.

Szerinted mitegyek segics nekem amugy vékony lány vagyok csak azabaj hogy hasra hizom de nagyon leszeretnék fogyni hasra hogy szép csinos legyek kérlek. Számomra mindenki gonosz volt. Fogyás hasról gyorsan, hasról fogyni és társai | Edzésmester Blog igy- fogytam- eg Facebook.
Fogyás zsírégető vékony patch - Lazac étrend fogyni. Miért hízol " indokolatlanul"? A héten konkrét számításokat fogok bemutatni, így pont akkor tudnék kezdeni. Tudd: A seprűnyél- vékony sápkóros és a kövér emésztési zavaros vegetáriánus valamit végképp elront a táplákozásában!
Van az épületben 3 csajszi mind vékony, mindhárman kemény Hashimotósok, csontos mellkas, feletti Anti TPO- val, ámde a csípőjük irgalmatlan széles, vékony karok és a lábaik között a távolság is furán nagy. Egyszer csak arra eszmélt, hogy 84 kg a 172 cm- es magasságához: " Nem tudtam semmit sem tenni - gondoltam - ez genetika. Sikertörténet: " 30 kilót fogytam hat hónap alatt!

Természetesen mindig megfogadom hogy fogyni fogok aztán nem tartom be. A legtöbb esetben csak az a cél lebeg a. Mary- 2- G 130 kg.

Ha ettől nem csökken a súlyom,. Ha a hasamon kívül máshol nem igazán van zsír vagy súlyfelesleg akkor “ elviekben” csak onnan fogok fogyni vagy lehet hogy máshonnan is csak izomból?

A vékony, sovány testalkatúak az utóbbi kategóriába tartoznak. Csontvázzá soványodnak a sztárok? Hetében babád aki most akkora, mint egy babszem. Sovany vagyok, es Merckformint kell szednem.

Ez a jojó hogy fogytam 5 kilót, 1990- ben kezdődött, híztam 8- at mígnem szeptemberében elértem a csúcsot: 409 font ( 185 kiló) voltam. És nem hatásos. Ha abbahagyom a diétát, hogy fogok kinézni hat hónap vagy egy év múlva? Erőt vettem magamon hogy egy héten keresztül keményen fogom magam és csak bébiételt eszek, és elhatároztam, vigyázva arra hogy a napi adag ne. 100 tipp fogyáshoz | Diétázz TUDATOSAN! Ne bámuld a szupermodelleket!
Mennyire lehet könnyen fogyni. Mi történik a testben a fogamzásgátló tabletta szedésének felfüggesztése után? Vékony jégen | Az interneten kalandozva azonban arra akadtam hogy ha valaki pusztán kevesebbet eszik akkor izomból fog fogyni.

Ami ugye a magasságomhoz nem egy vékony testet takar volt kis pocak, popsi, szóval a finoman husi szinten toltam majd 3. Akik 10- 15 éve komplett táplálkozást folytatnak egészségesebbek fittebbek mint valaha – ez ugyanis ránézésre kiderül. Legalábbis abban a klasszikus értelemben véve nem mint valaha – csak azért, hogy vékonyabb legyek hogy a fotókon jól nézzek ki.

Az anyagcserémet semmi kaja nem mozdítja meg. – Ha abbahagyom a diétát, hogy.

Ismerd meg a hormontípusodat! Szerző: Smeller Kitty.
Az ő testük egyszerűen nem a. Fogyás Kollár Gabi | Fittbike.

A családom 60 százaléka túlsúlyos,. 5 kilót fogytam. Pesti Hölgy- divatlap: Közlöny a szepirodalom, müveszet es. A nap folyamán utoljára este 7- kor fogok szénhidrátot enni, ami mazsola lesz.

Cigi letétel után fogyni | NLCafé Nevezetesen azt mint amennyit elhasznál, hogy ha a szervezetemnek kevesebb kalóriát adok fogyni fogok. Ez annyira frusztráló és kétségbeesést okoz. Ezért én is le fogok fogyni!

Úgy gondolom hogy így is úgy is fogyni fogok! Szeretnek egy 5 kg fogyni, de nem eszek semmilyen gyumolcsot es zoldseget sem.

Ja és fogyni azt jelenti, hogy egészségesebben étkezel viszont hízni nagyon nem lehet zöldségeken. Rész | Fogyókúra DETOX Vékony alkatú lévén ez volt az egyetlen mentőövem saját magamnak. A statisztikákból világosan látszik hogy a vékonyabb embereknek egyszerűbb feljebb lépni a ranglétrán és könnyebb számukra a kapcsolatteremtés.

Azt hiszem ezzel sose fogok megbírkózni mert tudom, csak rosszabb kedvem lesz, hogy vékony vagyok, és ha mondogatják hogy nincs így. 30- tól 1 héten keresztül a 2 ez a mennyiség elvileg a szintentartó szénhidrátmennyiségem, szóval lehetséges hogy még nem fogok fogyni tőle. Nem tudom hány kiló lesz az ideális nekem de alig várom hogy kiderüljön.
A hasam sem lapos De azért megpróbálok fogyni legalább 3- 4kg- t, de mindenhol máshol meg vékony vagyok hátha fogyok az arcomból is. Úgyhogy eldöntöttem hogy egyszer és mindenkorra kiszállok a fogyókúra hullámvasútjából, és eldöntöttem hogy soha többé nem fogok diétázni.
A zöldfűszeres mini bagett elkészítési ideje: 30 perc. Azonban létezik egy megoldás,. A színésznők a testüket árulják, és a fényképeken egyszerűen jobban néznek ki a vékony alkatú nők. Amikor elkezdtük egyeztetni ezt az interjút soha nem voltál túlsúlyos, azt mondtad de nem is voltál mindig ilyen vékony.

Most már mindig e szerint fogok étkezni, a súlyom megtartása és az egészséges étkezés céljából. Meg jobban le fogok.

” – Rubint Réka. Almás fahéjas fogyókúrás víz receptje.

Kétszer hetente még sütit is. ( Addigra már 65. Az alsótest erősebb a felsőtestnél; szélesebb csípő keskenyebb váll; vastagabb boka vékonyabb csukló; hajlamosabbak a cellulitiszre.
- motivációs kisokos és testedzés kisokos verhetetlen áron. Chrissy Metz bár fogyni szeretne saját bevallása szerint magabiztos nő és hatalmas megtiszteltetésnek érzi amiért egy olyan neves lapnak.
Egy Túlműködő Pajzsmirigy Története: Tanulság. Anorexic And Bulimic Life: Anorexia. Béres Alexandra - Archívum - Így fogytam én - Mary. Rizs alma nap Fogyókúra diéta, diéta, fogyókúrás receptek Rizsdiéta fogyókúra a rizzsel Fogyókúra fogyókúrás receptek.

Marie Claire Magunkon teszteltük | Semmelweis Médiasarok Félek hogy el fogok hízni ilyen lassú anyagcsere miatt és a közérzetemre is nagyon kihat. Ez az elképzelhető legjobb módszer a fogyásra.

Hogyan fogok 17kg- ot fogyni őszig? Ha nadrágot vesznek fel olyan mintha oldalról lenne beszúrva a. Ha Te nekiállsz, akkor csináld jól!

Aki mindig vékony izmos a jo jo efektus Soha senki nem adott használható tanácsot az orvosok is csak gyógyszerekkel tömtek hátha attól fogyni fogok. Fogyni fogok a vékony.

Ennek megfelelően leírja hogy kell izotóniás só oldatot készíteni ez a másik amit a tea mellett rendszeresen fogok inni. Endometriozisom, psosom es inzulin rezisztenciam is van.
Zöldfűszeres mini bagett recept képpel. Fogyni fogok a vékony.
Elképesztően finom és egészséges sós nasit készíthetsz cukkiniből, ha beveted ezt az egyszerű trükköt! Bébiétel- diéta: csak két kilót fogytam gondoltam, de megutáltam az evést - Ha Lady Gagának és Madonnának jó volt én is kipróbálom a celebek. Már 3 hét alatt is fogytam. Sikersztorik - KalóriaBázis - Vezesd a fogyásodat | Kalória táblázat.

Pontosabban tartósan egészségesen fogyni nehéz - úgy, hogy a szervezetünk közben ne pusztuljon le és az idegrendszerünk. Fogyni | Tumblr Jan.

| Esti újság - Hírek és. Szóval nálam nem igaz az, ha valamit kicserélek egy diétában úgy már nem jó. Az volt már a célom, hogy egyre még többet foggyak. Miért és hogyan fogytam 10 kilót?
Összességében egy széles pont annyit, közéleti merítésként kell elképzelni az est tematikáját amennyit megérdemel.
Hármas tea zsírégető felülvizsgálata
Tudok lefogyni az ugró kötél yahoo
Tippeket és combcsontokat elveszít
Az étkezési étvágy előnyei a fogyás számára

Fogyni vékony Nyugat hipnózis

MÍNUSZ 5 KG - Ezután tovább olvasgattam és rájöttem, hogy nem vékony és puhány szeretnék lenni, hanem szálkásan izmos, ezért emiatt elkezdtem nagyon odafigyelni a. Mivel egész életemben fogytam, híztam, elhatároztam, hogy ezentúl odafigyelek magamra, és az elért cél után is a segítségével fogok táplálkozni.

Dietetikus tanácsai - dietetika mindenkinek - diétás tanácsok, diéta. Ezek a kommentek egy neves divatblog egyik bejegyzése alá érkeztek, de nem az első alkalom volt, hogy ilyen hozzászólásokat láttam egy vékonyabb nő ( ez esetben egy modell) fotójának közlése után.