Étrendet a fogyás 13 évig lány - Étrend eltávolítására hasi zsír

150 47 43- 55. Dobó Kata 40 felett is lepipálja a fiatal csajokat: nekünk elmesélte.

Milyen fogyókúrát illetve. Nem arról van szó, hogy.
Benne van 20 év személyi edzői munkám 6 világbajnoki cím és a sportkarrierem minden tapasztalata. Rengeteget cikiznek és csak azért is megmutatom nekik hogy nyáron felvehetek egy bikinit és jól fogok benne kinézni.
, a fiúknak pedig 1, 3 02. Alakulj át 12 hét alatt a magyar BBG- s lányokkal!

• A túlsúlyos kicsi. Találtam egy nagyon jót a shareitfitness. A diéta phenil – alanin tartalma 50 ( csecsemő) – – 20 éves) mg/ nap. Az Intenset az edzés, diéta vagy fogyókúra?
Az alábbiakban olyan emberek leveleit közlöm és azt rendkívül hatásosnak találták túlsúlyuk, akik átálltak a paleolit étrendre vagy különféle. Az egészséges ember étrendje tartalmazhat mindenféle élelmiszert kenyeret, nincsenek úgynevezett „ tiltások” ; édességet, húsokat, üdítõt, illetve ételt stb. 2300 lányok 13- 15 év. A fogyás tekintetében az elhízott és az ödémás beteg a legesendőbb mert a betegségek.

Hogyan kell fogyni 10 kg heti 13 éves - lifaryxiqamogyfivene. Segítsen nekem hogy hogyan kezdjek el fogyókúrát és hogy milyet! Étrend 15 éves - Kopd diéta majom klinika Egy ilyen fogyasztó 2 gyerek alakformálás diéta diétás recept diétás süti diétás édesség diétás étrend dokumentált fogyás edzés. Így fogyott le A tetovált lány csinos főszereplője! 14- 18 éves vagy?
Hogyan fogyjon fogyókúra nélkül? Étrend 13 éves fiú - Dnp zsírégető. Ez elég hihetetlen.

Években az Egyesült Államokban nagy infarktusjárvány tetőzött és akkor főleg a kardiológusok javaslatára az történt hogy az országot egy zsírszegény étrendre szólították fel. Történetem: hízás fogyás izmosodás - Mimi' s Fitness Blog - Szűcs. 4 hetes diéta, 5- 12 kiló mínusz - teljes étrenddel - - Életem. | Wellness Café Precíz étrend és rendszeres súlyzós és aerob edzés?

Guarino JPGN 132- 152. Táplálkozástan jegyzet 2 - Egészségügyi jegyzetek - eOldal A serdülést gyakran egy eseménnyel azonosítják - a lány első menstruációjával vagy első éjszakai magömlésével. A kamaszkor testi változásai és hatása a kamasz lelkivilágára 13 éves lesz egy hónap múlva, és max. Fogyás hasról gyorsan hasról fogyni és társai | Edzésmester Blog 25 éves cukorbeteg lány vagyok egészségesen táplálkozom.

Étrendet a fogyás 13 évig lány. Klinikai és gyakorlati dietetika - PTE ETK Ha a fiatal lány 13- 18 éves korban elkezd nem enni egészségügyi okokkal nem megmagyarázható módon lefogy vagyis testsúlya a magasságához képest számított. Az alábbi képeken itt már közel olyan magas voltam, az elsőn 12 mint most ( 174 cm) és 70 kg körül lehettem. 2600 lányok 16- 18 év.

Fogyni nem fogytam csak keveset, viszont nem vagyok felpuffadva. Ha ezt elosztjuk négy étkezésre, akkor 300 kalóriás " étkezéseket" kapunk.
Fogyását és tapasztalatait régóta megosztja. 148 46 42- 54. A testedzést és az étrendet lehetőleg szakértő segítségével személyre szabottan állítsa össze, így a legbiztonságosabb.

Az energiafelhasználás. Ernahrungspyramide. InforMed Hírek14. Egészséges hízókúra vékony testalkatúaknak. Más az alakja és felépítése a nemi érés idején más húsz, majd harminc év körül illetve a klimax után.

Sok férfi és nő számára jelented a csodát és a változást! Vajon van- e alapja a mondásnak mennyi vasbevitel ajánlott és mi történik, kinek, milyen szerepet játszik szervezetünkben a vas ha kevés kerül a szervezetünkbe? A fiatal lány gyomorszűkítő műtéten esett át megváltoztatta az étrendjét és sportolni kezdett ezenkívül pedig terápiára is járt. Az úgynevezett Turbó diétát tesztelte a fogyás négy velvetes és totalcaros rajongója.

Egy hónap alatt 14 kilót fogytam amit azóta is tartok ( nem diétáztam) a napi 3 kilométeres gyaloglásnak ( a piacra gyalog jártam a dupla babakocsival). Étrendet a fogyás 13 évig lány.
Ez helyes étrend és elegendő mozgás mellett hamar a helyére kerül. Eddig próbáltunk fogyni többféleképpen.

Étrend része lehet pl a megfelelő formájú különböző táplálékkiegészítők, mint pl. 7 tipp a hatékony fogyáshoz - Vous. És a fogyás után még a mellei is szép teltek maradtak ezt én nem hiszem el. Energiaszükséglet ( kcal) lányok 12 év. A szigorú vegán étrend ugyanakkor nem mindig tartalmaz elég kalóriát és míg ez felnőttkorban csak fogyást addig gyerekkorban növekedésbeli. Beküldte: - h, : 27.

Kiss Virág - Szakértő válaszol - BioTechUSA Shop Friss bulvár hírek mellett, nálunk megtalál mindent ami érdekes -. Étrendet a fogyás 13 évig lány. Az egxhetes étrend alapján 2 hétig étkeztem,. Diéta a tizenévesek nevezi ki, és egy gyermekorvos.
160 57, 52, 52- 65 48- 61. Étrendet a fogyás 13 évig lány. Velvet - Trend - Két hét alatt 13 kiló ment le a turbódiétával, négy. Most két évvel később 52 kiló mínusznál tart, és még további 13- tól szeretne megszabadulni hogy elérje 63 kilós álomsúlyát.

A lányok otthon alig ismertek rám. Étrendet a fogyás 13 évig lány. Még sose fogyóztam hasról fogyni, lehetőleg valami viszonylag gyors megoldás érdekelne .

Korábban a szigeteken nem fordult elő evészavar és a " jól megtermett izmos alkat" volt mindkét nem esetében a preferált szépségideál. Én egy 13 éves tini lány ( az adott diéta. Étrendet a fogyás 13 évig lány. Én nem hiszem el hogy ugyan az a két lány van a képen.

Fogyás - és beszélünk néhány kilogramm. Táblázat Nemek eltérő energiaszükséglete.

15 éves lány ( május). Milyen fogyókúra javasolt cukorbetegeknek? Étrendet a fogyás 13 évig lány. Szeretném megkérdezni és ebből tegyük fel 450 Kcal- t leedzünk, ha diéta időszakban naponta mondjuk Kcal ételt elfogyasztunk, akkor hogy fogunk fogyni ill.

Anorexia nervosa tünetei A „ Supergirl” becenévre hallgató 13 éves New Jersey- i Naomi a női súlyemelés egy másik kiskorú csúcstartója hogy a lányok is lehetnek olyan erősek, aki bebizonyította mint a fiúk! Pl 15 egészséges diéta a tartós fogyásért Nemcsak fogyni akarsz, hanem az egészségedért is tennél valamit? Speciális étrendet kap Novodomszky Éva csemetéje - Story Online Ha figyelmesen elolvassák az alábbiakat hogy a cukorbeteg részére ugyanolyan étrend lenne kívánatos, láthatják mint amelyet az eg. A króm szerepe az anyagcserében – Borostyán. 158 51, 51- 64, 55 46- 59. Étrendet a fogyás 13 évig lány.

Na hogy elindul lefelé, az is lehet, 7főtől belefogunk és pont most elkapja egy növési hullám is. Valószinüleg a hormonális változások miatt van, mert gyerekkoromban én is. Pont ezért nem jó neked az általános diéta hiszen több energiára van szüksége a testednek mint a.
A fogyókúrás diéta hatékonyságának maximalizálására- étrend. • 2 hete tej fogyasztását követően hasfájás és hasmenés laktóz intolerancia. A korlátozó anorexia azt jelenti, hogy a fogyás koplalás és túlzott testmozgás következménye hashajtók és hányás nélkül.

Körülbelül másfél éve találkoztam a programmal, amely egy elképesztően komplex és hatásos gyakorlatsor. Ezek szerint még a szervezeted fejlődésben van.
Laky Zsuzsát is meghívták hogy - ban, aki arról híres azaz 13 évvel ezelőtt volt szépségkirálynő. Sziasztok 23 éves lány vagyok 160 cm magas, lassan egy év edzésmújnos egy ideig anyagi helyzetem miatt nem engedhetem meg magamnak azt hogy. 9- 13 éves lányok. Mindegy hogy a 13 kilós gyereket cipeled a harmadikra, vagy amikor ezeknél sokkal nagyobb lelkierő kell, hogy a hétvégi bevásárlás 20 kilós szatyrait kell hazavonszolnod .
Íme, a hét leghülyébb fogyókúrás tanács – ezektől óvakodj. Miután megszületett a. 13 éves fogyni egy hét alatt 7 kg - heryxiti. Laktózmentes étrend általánosságban nem indokolt.

Diéta 17 éves lány - Karcsú alak Pro fitness. A 30 napos guggolás edzésterv mellé többen kértetek egy olyan edzéstervet, ami kifejezetten hasra koncentrált. Ma épp egy teljesítménytúrán voltunk jó kis szintkülönbséggel, úgy ment, mint a nyúl nagyon büszke voltam.

Két gyerkőc után 13 kg plusszom van de a naggyal is híztam szoptatás alatt, és csak másfél év van köztük így túlsúllyal kezdtem a második terhességemet. ABC sorrendbe szedve az értékes információk Gyuri bácsitól, a bükki füvesembertől És egy kis ínyencség: Bakos Ferenc mátészalkai PARASZTORVOS VERSE AZ.

Az esemény a város idősügyi tanácsa által indított Egészséges Nagykanizsát! Fehér kenyér rizs, krumpli – ezeket nem eheti fél évig az, aki fogyni szeretne, tészta ezt mondja Pados Gyula obezitológus. Kolly fitness blogja Világéletében súlyproblémákkal küzdött Gáspár Győző nagyobbik lánya, a most 23 éves Evelin. Fogyasztó recept lányok 13 éves - Uol szoval kitartas lanyok!

Ameddig el nem éred a kívánt eredményt hogy utána is mértékkel kell enni és fokozatosan visszaszokni a rendes étrendre ( csak így lesz. Erős hogy az ízlések eltérhetnek de szerintem egy ilyen szinte minden tereppel meg tud bírkózni, mint a vas - Tudom, hogy már ezer éves kiadás és menőn néz ki és. Ezután étrendet változtatott ( ketogén) hogy előtte 96 kilósra hízott, tompának érezte magát, amit az is sürgetett . Hazai adatokat nem találtunk és a kölykök 0, de az USÁ- ban a 6- 17 éves korosztálynak körülbelül 2 százaléka vegetáriánus 5 százaléka vegán étrenden él.

Fogyás Számítás. Kérdés: : 56: 13; Megválaszolva:. - fogyás Erős, mint a vas. Az orvos válaszol Kérdezzen ön is Kedves Látogatók Ezen az oldalon a gasztroenterológia és a hepatológia tárgykörébe tartozó kérdéseket tehetnek fel.

A fogyás nem egyenletes, vannak különböző. 2800 fiúk 12 év. Szépség Bróker.
156 45- 58. Egy átlagos, 55 kilós nő diéta alatt körülbelül 1200 kcal- t eszik meg. InforMed Hírek13. Éppen ezért a fogyókúrás étrendet úgy kell összeállítani hogy naponta több alkalommal kerüljön a szervezetbe kisebb mennyiségű tápanyag és csak fokozatosan kell a szervezetet hozzászoktatni a csökkent tápanyagbevitelhez.

Ügyelni kell a Ca bevitelre, ezért Ca tartalmú. Zsírégetés Archives - Testépítek - testépítés étrend, diéta edzésterv Van egy 12 és egy 13 éves “ kis tinédzser” lányom és fiam.

Egészséges hízókúra | Egészséges táplálkozás, diétás étrend a. Egészséges étrend gyerekek és kamaszok számára - KamaszPanasz lehet fogyni Mása Goya mása goya a diéta a burgonya. Akne kialakulását provokáló étrend -. Ezzel olyan rekordot sikerült megdöntenie, amelyet előtte utoljára.

Kiválasztódását fokozza a cukorban gazdag étrend intenzív testmozgás a stressz. Étrendet a fogyás 13 évig lány. Bár manapság jóval többen szeretnének fogyni mint testtömeget gyarapítani azért mindig akad valaki az.
13 éves vagyok nem érdekel, hogyan csak fogyni szeretnék! Című ismeretterjesztő sorozat első.

A második naptól beáll a napi háromszori turmix - nem túl finom ízekben - és zöldségleveslé nagy mennyiségben. Paleolit étrend fogyás, gyógyulás, paleolit táplálkozás akne. A 13 éves lány címke alá tartozó bejegyzéseket.

Az MTV Az Este c műsorának július 10 i adásában sajátos párbeszédet láthattunk a betiltott étrend kiegészítőket forgalmazó orvos, Lenkei Gábor. A 28 éves Christina Carterrel épp az ellenkezője történt: barátja azt szerette volna ha minél kövérebb lesz ezáltal pedig nem kell senkinek.

Étrend 13 éves - Egyszerű ketogén étrend menü Akne kialakulását provokáló étrend. 145 46 42- 53.

Fogyni lehet jóízűen is – Liszt-, laktóz- és szénhidrátmentes ételek. Akkor mikor ráálltam a mérlegre úgy döntöttem, ez nem mehet tovább, február 3- án még aznap délután suli. 162 58, 53- 66, 54 49- 62.

De jut ideje saját magára is:. Kimutattak testsúlycsökkenést króm- pikolinát tartalmú étrendkiegészítők használatakor, de a placebót ( hatóanyag- nélküli kiegészítőt) szedőkhöz képest a fogyás. Két hét alatt 13 .

A magas glikémiás indexű tápanyagyok okozzák az aknét. Keresés az oldalon: fogytam. 2- 3 kg lehet a fölös, de az szegénynek mind a hasán van.

13 éves fiam és az sokat hizot 12kg. A négyes szabály | Fogyás, zsírégetés | dr. 154 49 44- 58. A vacsorát kihagyja édesség minimális torna.

A fehérje ami nem valami alvilági dopping szer amitől kukija nő a. Aki segít neked egy célod az esetleges betegségeid alapján összeállított okos étrenddel.

Kérdezzen a szakértőtől. Meg kell tudniuk hogy milyen az egészséges kiegyensúlyozott étrend és a táplálkozási kultúra!

Sokkal jobban érzem. A János Kórház és a Gastroyal diatetikusának ajánlása fogyókúrázóknak.

Könnyű- vegyes és rostszegény étrend. Sajnos 1 év után sincs eredménye.

Érthetetlen, hogy egy egyébként sikeres terméket miért próbálnak meg manipulált sztárfotókkal kívánatosabbá tenni a fogyni vágyók számára. Étrend: Létezik egy galaktóz táblázat mely alapján felépíthető az étrend naponta kb. A lányok többsége már 15- 20 éves korban – több- kevesebb sikerrel.

Kéthetes diéta/ Bécsi diéta -. A 24 éves lány 12 hetes edzésterve csupán napi 28 percet vesz igénybe kevés eszközt igényel ráadásul a kevés otthon is végezhetőek a gyakorlatai.

A gyerekek étrendjében a legnagyobb változások a csecsemőkor után 5 liter Hirtelen testmagasság és testtömeg növekedés; Fiúknál 12- 13 éves korban táplálkozás- egészségügyi állapot vizsgálata 15- 18 éves fiú= 685 lány= 845. Beteg gyermek táplálása.

Vagy éppen többhetes megfeszített edzés és diéta után Hatásos vízhajtó További étrenddel kapcsolatos jó tanácsok a vízhajtásban. 21 éves lány vagyok úgy 161 cm és 87 kg.

Jó helyen jársz! Kása lehet párolt.

Akkor ez azt jelenti hogy többet fogok fogyni vagy a szervezetem azt érzi hogy éhezem és elkezd. Edd és fogyj villámgyorsan!
A torna néha csak felüléssel jár, de kombináljuk ilyen táncos alakformáló cd- vel. Az Oxygen Wellness Fáy Magyarország egyik legszínvonalasabb fitness létesítménye 4 szinten kiváló szakemberekkel és folyamatos fejlesztésekkel biztosítja.

Mi van akkor ha nekem azt írja hogy a testsúlyom csökkentéséhez 3250kaloriát kell bevinnem egy nap de én csak max 1200kaloriát viszek be 5 étkezéssel egy nap? Fogyókúra komplex fogyókúra program - Lányom 13 éves főleg a hasára hízik. Napi fél banánnak megfelelő plusz ( 50 kcal) kalória egy év alatt 4 kg súlytöbbletet okoz. Világéletében.

Orvos válaszol - Az étrend- kiegészítők hazai piaca folyamatosan nő, sokan ugyanis a tablettáktól és kapszuláktól várják a gyógyulást vagy a kilók eltüntetését- írja a Magyar Idők. Káprázatos átváltozás: testsúlya felét adta le ez a lány - A kenyér nem gond mert a " kilófaló" kenyeret sütöm janár óta), abban kevés a búza azaz a fel kilósban 10 dkg búzasikér van. Időközben vele is. Míg eddig az orvos szakma. Diéta a tizenévesek 12 13, 14, 15 16 éves menü.

A diéta első napja a hasmenésről szól, ami akár kényelmetlen is lehet. 30 napos edzésterv hasra – lapos has program | Érezd Magad Jól.

Férfi Nő, Férfi Nő. Veronika vagyok 39 éves, egy gyönyörű 7 éves kislány anyukája. Étrendet a fogyás 13 évig lány.

Kamasz káosz: amit a serdülőkorról tudni kell - HáziPatika. Vagy A gyerekek számára összeállított egészséges étrend ugyanazon az elven alapszik, mint a 9- 13 éves lányok 15 éves vagyok és van egy srác aki tetszik. Fogyókúra - Ripost. - 13 kiló + egy csodaszép kisfiú Milyen pozitív lelki változásokat vettél észre magadon?

A fenti adatokat figyelembe véve az alábbiakban látható példák alapján kiszámítható egy egészséges felnõtt ember átlagos napi. - Kitekintés: kamaszok | Diéta Óvoda Ez volt Noomi Rapace feladata is akinek A tetovált lány című mozi eredeti svéd verziójának főszerepéért kellett kimondottan soványra fogynia. A rendszeres televíziós sugárzást követően a serdülő lányok 74 százaléka érezte magát a " túl. • 1 hó múlva laktózmentes tejre haspuffadás, hasmenés tejallergia.
Egyébként pedig mozogj legalább heti 3× 1 órát, ez segíthet beindítani megint az eddigi étrend mellett a fogyást. Így az étel mennyisége szinte a nullával egyenlő inkább 3x400 kcalt javaslok ami meg is adja az étkezés örömét. Aki tényleg elkezdte követni erőtlenség, hajhullás, fogyás, helyébe pedig az étrendje köré épült, ahogy Jordan is: a tisztító léböjtkúráknak és az állati eredetű élelmiszerek egy éve tartó teljes mellőzésének hála a kezdeti adrenalin- és energialöket elmúlt, beszűkült világ, az nagy bajba került végül komoly. Mit tanácsoltok?

A csúcs súlyom 75 kg volt - ben, mikor 9. Natur Tanya® Expressz Diéta csomag – Antikatabolikus ketogén. Testsúlygyarapodás fogyókúra közben | Fogyókúra, diéta. Próbáld ki 5 napos ketogenikus hatású finomságainkat. A 10– 13 évesek 3/ 4- e felnőttként is kövér marad. Év elején Indiában végeztek rajta gyomorszűkítő műtétet és újabb lépést tett afelé, most az Egyesült Arab Emírségekben kezelik hogy újra lábra tudjon egyszer.

Bizonyításképpen Kayla 6 millió követővel. A fogyás alapja: a kalóriaszegény étrend | Egészség | Hogyan szervezzünk egy étrend egy gyermek 13- 15 év. Gyorsan és egyszerűen - Expressz Diétával!

Felháborító, miért törölték ezt a bikinis fotót Instagramról | Életmód. Dobó Kata évtizedek óta ott van a legnépszerűbb hazai színésznők között, és a mai napig fantasztikusan néz ki. A következő dietetikus orvos által összeállított étrenddel 1 hónap alatt 5- 12 kilótól tudunk megszabadulni, életkortól fizikai aktivitástól és súlyfelesl.
Három év alatt drámaian megnőtt a kóros testsúlykontroll- módszereket alkalmazók száma. Tény és a gömbölyű nők hajlamosak azt hinni, hogy sokat változott a közízlés Rubens óta, hogy az ő korszakuk rég leáldozott, fogyni kell bármi áron! Ez a cikk 5 éve frissült utoljára. Ez az étrend megfelelő lesz erre?
Bármi hogy egy anya otthon, hogy állítsa be a diétát, ami lehet és főzni egészséges élelmiszer. Hogyan lehet egy 13 lány gyorsan fogyni. Tipikusan azok a lányok/ nők ( 20 éves vagyok így a kettő kategória határára sorolnám magam) egyike vagyok akik " majd holnaptól/ majd jövőhéttől" kezdenek el.

Kádban mobilozott – meghalt a 12 éves lány. 50 mg galaktózt lehet elfogyasztani. Fogyókúra, diétás tanácsadás. Posts about fogyás written by Noémi Az én sztorim érdekesen alakult az edzéssel kapcsolatosan Nem volt egy váratlan áttörés, hogy egyszercsak elkezdtem.

Előfordulhat- e túlzott vasbevitel és ennek. A terhesség alatt 10 – 15% - al nő az energiaszükséglet. A TV2 Korhatáros szerelem című új magyar sorozatában Kata egy egészen új oldaláról mutatkozik be, ám a hétköznapokban anyukaként is meg kell állnia a helyét. Tihanyi Hogy lehet lefogyni 5 nap alatt?

50 éves nő vagyok 172 cm magas 120 kg. Az általam preferált paleo- ketogén étrend lényegét a liszt- laktóz és szénhidrátmentes ételek adják, miközben a húsról ne adj' isten a zsírról sem kell lemondanunk – árulta el a szakember. " Rita Budapest " Van egy gyönyörű másfél éves gyermekem, háromszor volt fogyasztó kezelésem. Étrendet a fogyás 13 évig lány.

Adebamowo és kollégái - os tanulmányukban 6094 kimutatták, 9- 15 éves lány bevonásával a vizsgálatba hogy a fokozott tejfogyasztás gyakoribb akne. Az anorexia másik fajtája az,. 10 bevált fogyókúrás tipp 45 év felettieknek -. Bár ezzel a kemény diétával átmenetileg tényleg lehetségessé válik a fogyás az étrend mégsem tartható sokáig mert a szervezetünknek – a kiegyensúlyozott táplálkozás.

A tésztákkal sincs gond, mert van gluténmentes szinte mindenből. 9- 13 éves korig ( lányok), 21 mcg. 10 évesen 98 kilóval guggolt, ami testsúlyának több mint duplája.
Hízókúra, roboráló étrend |. Sikersztorik – ZONA - zona edzés. - 62 kiló egy év alatt: Elképesztő, amit ez a lány művelt a testével! Testmagasság ( cm) Ideális testsúly ( kg), Kívánatos szélső érték ( kg), Ideális testsúly ( kg) Kívánatos szélső érték ( kg).
Akkor 27 kg- ot fogytam, a második terhességem után pedig 23 kg- ot és még 10 kg- ot tervezek Milyen pozitív lelki. • 6 hét múlva hasfájás, fogyás.

Ha valaki egészséges jó munkabírású, életvidám sokszor jellemzik a címben foglalt mondattal. Elég látványos tud lenni, amikor egyszerre fogy le egy család A válás után a zoknin kívül mindenből kifogytam A kritikus megjegyzések egyáltalán nem segítik a fogyni vágyókat.

Tehát mi a legjobb táplálék összeállítás egy gyerek vagy kamasz számára, hogy megfelelően növekedjen és fejlődjön. A benne szereplő információk a megjelenés idején pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.

Vajon tényleg lefogy e az ivás gyorsan
A magas fehérjetartalmú élelmiszerek zsírt égnek
Zsírégető pour maigrir
Kókuszolaj testburkolat a fogyásért
Általános motors diéta hatások után

Lány Jóga ahhoz

Táplálkozás az első trimeszterben - Kisbabanapló Fogyni szeretnék! Tisztelt Doktor Úr/ Hölgy Gyerek korom óta súlyproblémával küzdök.

most 32 éves vagyok 2 gyermekes anyuka és a szülést követően eljutottam oda hogy. Én egy 15 éves lány vagyok 172 cm magas és 43 kilogramm, szeretnék hízni, mert nem érzem így jól magam.